Wallswork

WallsWork jest producentem tapet oraz dystrybutorem okładzin obiektowych, które charakteryzują się zaawansowanym wzornictwem oraz ekologicznymi technologiami produkcji. Nasze produkty przeznaczone są zarówno do obiektów rezydencjalnych jak i użyteczności publicznej i spełniają normy wymagane w takich placówkach.

W ofercie mamy również cyfrowo drukowane obiektowe fototapety Tapetomat, ekskluzywne, angielskie farby Crown, okładziny akustyczne Texdecor.

Kompleksowa obsługa inwestycji? Eksperci z WallsWork chętnie pomogą. Przez ostatnie 10 lat działalności mamy na koncie setki realizacji obiektowych takich jak biura, hotele, apartamentowce, etc.

Dla wszystkich kolekcji WallsWork prowadzimy serwis próbkowy 24H. Zapraszamy do współpracy architektów oraz sklepy. Wszelkie zapytania prosimy wysyłać pod adres info@tapetomat.pl

Jeżeli jesteś właścicielem, sklepu, showroomu, salonu z artykułami dekoracji wnętrz, projektantem, inwestorem lub konsumentem i chcesz mieć dostęp do najlepszych produktów na rynku polskim skontaktuj się z nami a odwiedzimy Cię w dogodnym terminie lub skierujemy do naszego partnera handlowego który udzieli Ci profesjonalnych porad.

tel: 81 536 02 10 w. 4
email: info@tapetomat.pl